Najpredávanejšie produkty

Platba a platobné metódy

Všetky ceny tovarov, služieb a všetky ostatné poplatky sú uvádzané s DPH. Cenové akcie platia do vypredania zásob, pokiaľ pri konkrétnom výrobku nie je uvedené inak.

Za objednanú Zásielku môže Zákazník platiť nasledovne:

• ČSOB – Platba platobným tlačidlom Československej obchodnej banky. Po vytvorení objednávky ste presmerovaní priamo na stránku GoPay kde si vyberiete platobný modul ČSOB, následne sa prihlásite do internetbankingu a potvrdíte svoju platbu.

• Sberbank – Platba platobným tlačidlom Sberbanky. Po vytvorení objednávky ste presmerovaní priamo na stránku GoPay kde si vyberiete platobný modul Sberbank WEBpay, následne  sa prihlásite do internetbankingu a potvrdíte svoju platbu.

• SporoPay – Platba platobným tlačidlom Slovenskej sporiteľne. Po vytvorení objednávky ste presmerovaní priamo na stránku GoPay, kde si vyberiete platobný modul SporoPay , následne sa prihlásite do internetbankingu a potvrdíte svoju platbu.

• OTPpay – Platba platobným tlačidlom OTP banky . Po vytvorení objednávky ste presmerovaní priamo na stránku GoPay kde si vyberiete platobný modul OTPpay, následne  sa prihlásite do internetbankingu a potvrdíte svoju platbu.

• UniPlatba – Platba platobným tlačidlom UniCreditBank. Po vytvorení objednávky ste presmerovaní priamo na stránku GoPay, kde si vyberiete platobný modul UniPlatba, následne sa prihlásite do internetbankingu a potvrdíte svoju platbu.

• ePlatby VÚB – Platba platobným tlačidlom VÚB banky. Po vytvorení objednávky ste presmerovaní priamo na stránku GoPay, kde si vyberiete platobný modul ePlatby VÚB banky, následne sa prihlásite do internetbankingu a potvrdíte svoju platbu.

• TatraPay – Platba platobným tlačidlom Tatra banky. Po vytvorení objednávky ste presmerovaní priamo na stránku GoPay, kde si vyberiete platobný modul TatraPay, následne  sa prihlásite do internetbankingu a potvrdíte svoju platbu.

• Poštová banka – Platba platobným tlačidlom Poštovej banky. Po vytvorení objednávky ste presmerovaní priamo na stránku GoPay kde si vyberiete platobný modul Poštovej banky platby ONLINE, následne sa prihlásite do internetbankingu a potvrdíte svoju platbu.

• Bankovým prevodom – môžete tiež zaplatiť prevodom na náš účet cez internetbanking z banky, ku ktorej nemáme zavedené platobné tlačidlo. Ak chcete takto platiť prihláste sa individuálne na internetbanking Vašej banky, zadajte príkaz na úhradu a pošlite nám o tom potvrdenie. Na potvrdení musí byť uvedené, že platba je zrealizovaná alebo neodvolateľná. Vyhradzujeme si právo na odmietnutie objednávky z dôvodu nevhodného potvrdenia. Toto potvrdenie je nevyhnutné pre vybavenie objednávky.

Objednávka bude vybavená po prijatí potvrdenia, nie až po pripísaní peňazí na náš účet. Zoskenované potvrdenie posielajte mailom na rlaskody@gaya.sk

Naša banka: Sberbank Slovensko
č. účtu: 4300014103/3100
IBAN: SK73 3100 0000 0043 0001 4103
SWIFT kód: LUBASKBX
Mesto: Martin, 036 01
Ulica: M. R. Štefánika 20

• PayPal kreditná alebo debetná karta alebo účet PayPal - za účelom vykonania platby je potrebné na stránke PayPal, na ktorú Vás presmeruje správne vyplniť všetky údaje o kreditnej/debetnej karte (číslo, dátum platnosti, krajinu vydania) o vlastníkovi karty a potvrdiť transakciu. V záujme bezpečnosti a pohodlia našich zákazníkov sme dali zaviesť najmodernejšie formy platby cez internet. Prostredníctvom PayPal akceptujeme kreditné/debetné karty typu Visa, MasterCard, AMEX, Discover a mnoho iných. Za týmto účelom využívame systém PayPal, ktorý zaručuje najvyššie zabezpečenie, absolútne súkromie a ochranu Vašich osobných údajov.

• Poštovou poukážkou (dodávka sa neuskutoční, ak prevádzkovateľovi nie je poskytnutá kópia dokladu o zaplatení)


Žiadny produkt

Bude upresnené Doručenie
0,00 € Celkom

Objednať